Skleněné dekorační kamínky 10-20mm-PŘÍRODNÍ-550 ml

Kód: GS040099
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:skladem
Naše cena: 78,00 Kč s DPH
Skleněné dekorační kamínky 10-20mm-PŘÍRODNÍ-550 ml

Skleněné dekorační kamínky- PŘÍRODNÍ

Dekorační skleněné dekorační kamínky jsou skvělou pomůckou, kterou využije opravdu každý na všechny bytové dekorace. Používají se především k vytvoření krásných dekorací čirých i barevných nádob, váz s vodou nebo i bez vody, ale také k výzdobě květináčů nebo pro vyplnění svícnů. Vytvoříte si tak moderní a krásnou dekoraci pro váš domov, nebo také můžete tímto způsobem vyrobit skutečně originální dárek k narozeninám nebo k jiným příležitostem a obdarovat tak vaše nejbližší .

Díky těmto dekoračním skleněným kamínkům dodáte život vašemu domu, skomírajícím nevýrazným květináčům a nebo také nádherně ozdobíte vaši slavnostní tabuli, navíc dodávají třpyt jakékoliv dekoraci. Kamínky jsou malé a hladké,t udíž se s nimi nelze pořezat.

Užijte si zábavu s dekoračními kamínky a ponořte se díky nim do té správné pohodové relaxace a dodejte život starým věcem.

Skleněné kamínky jsou tou pravou pomůckou pro kreativní duše.

Dekorační skleněné kamínky jsou dodávány v praktických plastových dozách se šroubovatelným uzávěrem . Vybrat si můžete z několika druhů různých barev.

Balení: 550 ml

10-2mm

K tomuto produktu můžete dokoupit