Dekorativní štěrk -BÍLÁ-550ml

Kód: SA24053
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:skladem
Naše cena: 54,20 Kč s DPH
Dekorativní štěrk -BÍLÁ-550ml

Dekorační barevný štěrk-BÍLÁ

Dekorativní štěrk je skvělou pomůckou,kterou využije opravdu každý ,na všechny bytové dekorace nebo na kamennou zahradu či skalky. Používá se především k vytvoření krásných dekorací čirých i barevných nádob,váz s vodou nebo i bez vody, ale také k výzdobě květináčů nebo pro vyplnění svícnů. Vytvoříte si tak ,moderní a krásnou dekoraci pro váš domov ,nebo také můžete tímto způsobem vyrobit skutečně originální dárek k narozeninám nebo k jiným příležitostem a obdarovat tak vaše nejbližší .

Můžete si také vysypat různě barevné obrazce ,které oživí každou stěnu vašeho bytu či zahrady,stačí jenom nasypat štěrk na předem potřený papír lepidlem vznikne vám tak jedinečná a originální dekorace .Díky těmto dekoračním štěrkům ,dodáte život vašemu domu ,skomírajícím nevýrazným květináčům a nebo také nádherně ozdobíte vaši slavnostní tabuli . Skvěle se hodí i jako dekorace do zahrad , do skalek nebo do květináčů -v tomto ohledu se meze nekladou .

Užijte si zábavu s dekoračními štěrky a ponořte se díky nim do té správné pohodové relaxace a dodejte život starým věcem.

Dekorativní štěrk je tou pravou pomůckou pro kreativní duše.

štěrky jsou dodávány v praktických plastových dozách se šroubovatelným uzávěrem. Vybrat si můžete z několika druhů různých barev .

Balení:550ml

2-3mm