SIL-14 SIL-Silikonová forma pro výrobu mýdla 12 tvarů 22x16x2,5cm

Kód: SIL-14
Záruka:
Dostupnost:skladem
Naše cena: 150,01 Kč s DPH
SIL-14  SIL-Silikonová forma pro výrobu mýdla 12 tvarů 22x16x2,5cm

SILIKONOVÁ FORMA NA VÝROBU MÝDLA

 Formy na výrobu mýdla ,koupelnových bomb nebo svíček ,které  jsou vyrobeny ze speciálního silikonového materiálu, jenž oplývá celou řadou vynikajících vlastností.

Měkká ,flexibilní a snadno použitelná – odolnost vůči teplotám –20°C do +220°C – vhodné do plynové, elektrické, horkovzdušné i mikrovlnné trouby – možné uskladnění v mrazničce

Údržba silikonové formy je velice snadná, i prostřednictvím myčky na nádobí. Jejich použití je snadné a vyklopení zaručí požadovaný vzhled a kvalitu výrobku,nebo stačí vysypat cukrem či solamylem . Jednoznačná výhoda silikonových výrobků spočívá ve velké úspoře skladovacího místa.

Speciální silikonová forma s 12 tvary (květina,hvězda,srdce,,bábovka,růže) o průměru 4 cm výška 2,3cm

Silikonová forma je vyrobena ze 100% silikonu ,Vyhovuje předpisům CE-je netoxická ,bez zápachu,bez chuti:nebyli přidány žádná plniva)

Díky vysoké teplotní odolností můžete do formy nalít horkou čokoládu a poté ji nechat ztvrdnout v mrazničce..Také se hodí pro tvarování fondánu ,který je velice oblíbeným cukrářským materiálem ,stejně tak i to mohou být výborné koláče ,forma je víceúčelová ..

 

Modelářské silikonové formy jsou pomocníkem pro jakoukoli domácí hospodyňku. Díky jakémukoliv tvaru si vytvoříš originální mýdla , svíčky nebo koupelnové bomby. Neváhej a pořiď si tuto dokonalou pomůcku :)

25x17x3cm