Dekorační barevný písek -TMAVĚ ORANŽOVÁ- 550 ml

Kód: SA17053 550ml
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:skladem
Naše cena: 54,20 Kč s DPH
Dekorační barevný písek -TMAVĚ ORANŽOVÁ- 550 ml

Dekorační barevný písek- TMAVĚ ORANŽOVÝ

Dekorativní písek je skvělou pomůckou, kterou využije opravdu každý,na všechny bytové dekorace. Používá se především k vytvoření krásných dekorací čirých i barevných nádob, váz s vodou nebo i bez vody, ale také k výzdobě květináčů nebo pro vyplnění svícnů. Vytvoříte si tak moderní a krásnou dekoraci pro váš domov, nebo také můžete tímto způsobem vyrobit skutečně originální dárek k narozeninám nebo k jiným příležitostem a obdarovat tak vaše nejbližší.

Můžete si také vysypat různě barevné obrazce (decoupage ), které oživí každou stěnu vašeho bytu, stačí jenom nasypat  písek na předem potřený papír lepidlem vznikne vám tak jedinečná a originální dekorace. Díky těmto dekoračním pískům dodáte život vašemu domu, skomírajícím nevýrazným květináčům a nebo také nádherně ozdobíte vaši slavnostní tabuli.

Užijte si zábavu s dekoračními písky a ponořte se díky nim do té správné pohodové relaxace a dodejte život starým věcem.

Dekorativní písek je tou pravou pomůckou pro kreativní duše.

Písky jsou dodávány v praktických plastových dozách se šroubovatelným uzávěrem.Vybrat si můžete z několika druhů různých barev.

Balení: 550 ml

K tomuto produktu můžete dokoupit