Dekorativní štěrk -SVĚTLE ČERVENÁ- 500 g

Kód: SA20153 500g
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:skladem
Naše cena: 54,20 Kč s DPH
Dekorativní štěrk -SVĚTLE ČERVENÁ- 500 g

Dekorační barevný štěrk- SVĚTLE ČERVENÁ

Dekorativní štěrk je skvělou pomůckou, kterou využije opravdu každý na všechny bytové dekorace nebo na kamennou zahradu či skalky. Používá se především k vytvoření krásných dekorací čirých i barevných nádob, váz s vodou nebo i bez vody, ale také k výzdobě květináčů nebo pro vyplnění svícnů. Vytvoříte si tak moderní a krásnou dekoraci pro váš domov, nebo také můžete tímto způsobem vyrobit skutečně originální dárek k narozeninám nebo k jiným příležitostem a obdarovat tak vaše nejbližší .

Můžete si také vysypat různě barevné obrazce ,které oživí každou stěnu vašeho bytu či zahrady, stačí jenom nasypat štěrk na předem potřený papír lepidlem a vznikne vám tak jedinečná a originální dekorace. Díky těmto dekoračním štěrkům dodáte život vašemu domu, skomírajícím nevýrazným květináčům a nebo také nádherně ozdobíte vaši slavnostní tabuli. Skvěle se hodí i jako dekorace do zahrad, do skalek nebo do květináčů - v tomto ohledu se meze nekladou .

Užijte si zábavu s dekoračními štěrky a ponořte se díky nim do té správné pohodové relaxace a dodejte život starým věcem.

Dekorativní štěrk je tou pravou pomůckou pro kreativní duše.

Štěrky jsou dodávány v praktických balíčcích.Vybrat si můžete z několika druhů různých barev.

Balení: 500 g

2-3 mm

 

 

K tomuto produktu můžete dokoupit